Gasztroblogger

Érdeklődsz a gasztronómia iránt?
Írj cikket a Bankár Magazin GASZTRO mellékletébe!

Department: Bankár Magazin GASZTRO
Project Location(s): Országos
Education: Egyetem/Főiskola
Compensation: Gyakornoki

Bankár Magazin GASZTRO

A Bankár Magazin GASZTRO mellékletea fokozottan szakmai hangvételű, komplex pénzügyi és biztosítási témák mellékönnyen emészthető, a magánélettel vagy a szabadidő eltöltésével – például gasztronómiával – összefüggő tartalmakat kínál az olvasóknak.

feladatok

Gasztronómiával kapcsolatban várunk tőled rendszeres blogbejegyzéseket az alábbi témák valamelyikében, amelyik hozzád közel áll:

Italok

  • Borok, pezsgők és borászatok idehaza és külföldön.
  • Sörök, rádlerek és sörfőzdék idehaza és külföldön.
  • Pálinkák és párlatok.
  • Röviditalok (ginek, whiskyk, konyakok, vodkák, stb.)
  • Koktélok és koktélkülönlegességek.

Ételek:

  • Magyar ételek és ételkülönlegességek.
  • Nemzetk konyhái (olasz, görög, spanyol, szlovák, szerb, orosz, stb.)
  • Rendezvény beharangozók és beszámolók.
  • Külföldi útibeszámolók.
  • Étterem értékelések.

jelentkezési feltételek

Egy kedvező lehetőséget kínálunk számodra az írásaid megjelentetésére, amennyiben az alábbi tulajdonságok közül legalább néhánnyal rendelkezel:
  • Egyetemi / főiskolai végzettség, vagy folyamatban lévő tanulmányok
    marketing / média / pr / kommunikáció szakon.
    vendéglátóipari / rendezvényszervező / élelmiszeripari vagy agrármérnöki szakon.
  • Vendéglátóipari / szakács / felszolgáló végzettség.
  • Szakmai tapasztalat a fenti területek valamelyikén.
  • Jó írásos kommunikációs készség.
  • Képes vagy önállóan munkát végezni, nem kell noszogatni.
  • Be tudod tartani a saját magad által szabott határidőket.

kompenzáció

Habár anyagi juttatást ezért a pozícióéért cserébe nem kínálunk, viszont fel tudunk ajánlani néhány dolgot:
  • REFERENCIA: A cikk a Bankár Magazin STÍLUS rovatában fog megjelenni, ami később még jól jöhet, ha referenciára lesz szükséged.
  • FOTÓZÁS: Ha a cikked témája igényli, akkor illusztrációként profi fotókat is készítünk hozzá, vagy rólad. A cikkhez készült fotókat később korlátozás nélkül saját célra is fel lehet használni.
  • LINKÉPÍTÉS: A cikkben szabadon helyezhetsz el telefonszámot vagy értékesítési célú linket a saját web- vagy közösségi média oldaladra.
  • KIEMELÉS: A cikket partner oldalainkon kiemeltetjük, így biztosan fog rá valós forgalom érkezni.
  • MEGOSZTÁS: A cikket a közösségi média oldalainkon (Facebook, Instagram és LinkedIn) is megosztjuk és ki is emeljük (Boost) néhány ezer forintos költségvetéssel.

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed kérjük, hogy küld el a jelentkezésed az alábbi gombra kattintva.

rólunk

Iparági kommunikáció prémium minőségben, online formában a weben és a közösségi médiában.

A Summary.hu iparági portálok fejlesztésével és üzemeltetésével foglalkozik, ügyfeleink között számos bank, biztosítótársaság, valamint energiaipari cég található. Számukra biztosítunk költséghatékony megjelenést online felületeinken hirdetések, PR cikkek, személyes márkaépítő cikkek, videók formájában.

Bankár_Magazin_GASZTRO